crosssearch

Dolphin Bay

Řecko, Syros

Poloha: nejlepší hotel v Galissas se nachází v bezprostřední blízkosti pláže. Jeho pavilony jsou zasazeny ve svahu, který ústí na pláž. Nedaleko od hotelu je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás zaveze velmi rychle do překrásného města Ermoupolis. Ubytování: 2 -...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: nejlepší hotel v Galissas se nachází v bezprostřední blízkosti pláže. Jeho pavilony jsou zasazeny ve svahu, který ústí na pláž. Nedaleko od hotelu je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás zaveze velmi rychle do překrásného města Ermoupolis.

Ubytování: 2 - 3lůžkové pokoje v pavilonech jsou vybaveny ledničkou, TV, klimatizací, rádiem, telefonem, fénem, balkónem nebo terasou a trezorem. Pokoje mají výhled do zahrady. Hotel nabízí i luxusní pokoje superior s výhledem na moře. Ve 2 ústředních budovách je recepce, piano bar, restaurace, taverna, obchod se suvenýry a se šperky. U hotelu je bazén s barem a bazének pro děti. Pro děti je k dispozici i koutek na hraní. K hotelu patří tenisové kurty.

Stravování: na zastřešené terase místní restaurace se podává rozšířená kontinentální snídaně formou švédských stolů, případně večeře, také formou švédských stolů.

Hodnocení: blízkost pláže a komplexní služby budou vyhovovat i náročným klientům.

Vzdálenost od místní pláže: cca 30 - 100 m.

Vzdálenost od centra Galissas: cca 180 m.

www.dolphin-bay.gr

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000