crosssearch

Kombinovaný zájezd Skopelos

Řecko, Skopelos

Obrázek není k dispozici

U předsezónních termínů (v květnu/červnu) je doprava do cílového místa zajištěna autobusy z Prahy, dále přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Makedonii do Řecka. Následuje trajekt z Volosu na Skopelos (cca. 3,5 hod.). Přesný čas odjezdu na ostrovy bude určen na základě časového...

Konečná cena za osobu od: 5 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

Termín 28.5. - 10.6., 14 dní / 12 nocí

Odjezd z Prahy

Přílet do Prahy

Ubytování: studia No Name

U předsezónních termínů (v květnu/červnu) je doprava do cílového místa zajištěna autobusy z Prahy, dále přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Makedonii do Řecka. Následuje trajekt z Volosu na Skopelos (cca. 3,5 hod.). Přesný čas odjezdu na ostrovy bude určen na základě časového harmonogramu trajektů v pokynech na zájezd. Zpět letecky do Prahy.

Cena zahrnuje:

dopravu (autobus, loď, letadlo - nebo opačně), transfery z přístavu/z letiště na místo pobytu, ubytování na příslušný počet nocí a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami (v základní ceně je zahrnuto ubytování ve studiu, které určí CK), úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta a průvodce CK CK, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu 990,- Kč, poplatek za pozemní služby - handling fee, palivový příplatek 590,- Kč.

Poznámka:

Pobyt na místě je podle uvedeného počtu nocí s možností zakoupení fakultativních výletů. V souvislosti se změnami harmonogramu trajektů nebo s jinými neočekávanými událostmi má CK CK právo posunout termíny zájezdů o 1 - 3 dny. Trasy a nástupní místa autobusů mohou být doplněny podle počtu klientů, resp. požadavků skupiny účastníků (min. 12 osob).

1. při přepravě lodí/trajektem autobus zůstává v přístavu a proto si během plavby každý klient zodpovídá za svá zavazadla sám.

2. plavba trajektem může být noční

Vezměte prosím na vědomí, že jeden den a jedna noc slouží k přepravě autobusem a trajektem.

Nepovinné příplatky:

- ve vybraných destinacích je možnost výběru konkrétního studia/apartmánu za příplatek 500,- Kč/osoba (v jiném případě ubytování určuje CK CK, bližší informace v našich kancelářích). Výběr konkrétního ubytování závisí na počtu volných pokojů ve std. / apt. / htl..

- možnost doobjednat místenky v autobuse za 280,- Kč (bližší informace v souvislosti s místenkami jsou uvedeny v Důležitých informacích na str. 44/45)

- komplexní cestovní pojištění 49,- Kč/os./den

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000