crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Kavouris

Řecko, Skopelos (zobrazit na mapě) mapa

Studia Kavouris leží nedaleko hlavního města Skopelos v zátoce Glyfoneri. 150 metrů od moře v klidném místě na kopci přímo nad pláží stojí 3 domy s červenými stříškami s fantastickým výhledem na moře a okolí hlavního města. Pokoje jsou příjemně zařízené a všechny jsou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Studia Kavouris

leží nedaleko hlavního města Skopelos v zátoce Glyfoneri. 150 metrů od moře v klidném místě na kopci přímo nad pláží stojí 3 domy s červenými stříškami s fantastickým výhledem na moře a okolí hlavního města. Pokoje jsou příjemně zařízené a všechny jsou orientovány směrem k moři. Krásný výhled a klid, to je přímo balzám na duši. Z pláže sice budete muset vyšlápnout do kopečka a možná se i zadýcháte, ale výhled na okolí vám dá hned zapomenout. Nedaleký přístav Skopelos nabízí nepřeberné množství obchodů, taveren a barů, najdete zde tradiční rybí trhy a především tradiční až kouzelnou atmosféru řeckého ostrovního přístavu. Doporučujeme všem klientům.

- 150 m od písečno-oblázkové pláže Glyfoneri

- 1800 m od přístavu Skopelos

- 1200 m nejbližší taverny

- 1klimatizace za příplatek

Stravování

vlastní.

UbytovánI

: Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, elektrický ventilátor, TV, kuchyňský kout s dvouvařičem a lednicí, balkon nebo terasa v přízemí. klimatizace za příplatek na místě. Možnost 1 přistýlky. 14 studií ve 3 jednopatrových budovách.

Úklid: 2x týdně.

Výměna ložního prádla: 1x týdně.

Výměna ručníků: 2x týdně.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000