crosssearch

Nový rodinný hotel Aegean Wave se nachází v udržované zahradě s vodopády v nadmořské výšce 130 metrů, v malebném městečku Loutraki, u přístavu Glossa s tradičními kamennými stavbami a malými uličkami. Je obklopený dávnými pozůstatky města Selinounta.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Nový rodinný hotel Aegean Wave se nachází v udržované zahradě s vodopády v nadmořské výšce 130 metrů, v malebném městečku Loutraki, u přístavu Glossa s tradičními kamennými stavbami a malými uličkami. Je obklopený dávnými pozůstatky města Selinounta.

Popis hotelu:

Hotel Aegean Wave s milou rodinnou atmosférou je postavený v tradičním kamenném, ale přesto moderním architektonickém stylu. Nabízí luxusní, prostorné a pohodlné ubytování. Sami majitelé kladou veliký důraz na kvalitu poskytovaných služeb.

Vybavení hotelu:

restaurace s nabídkou domácích pokrmů a místních specialit s využitím lokálních produktů, bar s nádherným výhledem na moře, zahrada s vodopády a fontánami, doprava do přístavu Glossa/Loutraki a zpět zdarma, parkoviště u hotelu zdarma

Pláž & Bazény:

oblázkové pláže Loutraki okolo malého přístavu Glossa jsou úzké, ale poměrně dlouhé, moře křišťálově čisté

Ubytování:

klimatizovaný dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem s vodními tryskami a WC, vysoušeč vlasů, LCD/TV, telefon, lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, balkón Ubytování lze zajistit i v dalších typech pokojů vyšších kategorií, superior suita nabízí ubytování až pro 5 osob.

Popisy pokojů:

Dvoulůžkový pokoj standard Interiér 30 m², klimatizovaná ložnice, koupelna se sprchovým koutem s vodními tryskami a WC, vysoušeč vlasů, LCD/TV, telefon, lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, balkón s panoramatickým výhledem na Egejské moře, tradiční městečko Glossa s přístavem a zahradu s fontánkami a vodpády. Max. obsazenost 2 osoby.Superior studio výhled na moře/hory Interiér 28 m²,klimatizované studio s obývací ložnicí vybavené kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem s vodními tryskami a WC, vysoušeč vlasů, LCD/TV, telefon, lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, veranda s panoramatickým výhledem na Egejské moře, tradiční městečko Glossa s přístavem a zahradu s fontánkami a vodpády nebo na hory. Max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a jedno dítě do 12 let.Junior Suita Interiér 35 m² klimatizovaná, elegantně zařízená, vhodná jak pro novomanžele nebo rodiny s dětmi, koupelna se sprchovým koutem, jacuzzi a WC, vysoušeč vlasů, LCD/TV, DVD přehrávač, telefon, lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, toastovač, trezor, žehlička a žehlicí prkno, balkón s výhledem. Max. obsazenost 4 osoby.Rodinné studio Interiér 28 m²,klimatizované studio s obývací ložnicí s extra dlouhými postelemi (>2m) vybavené kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC, vysoušeč vlasů, TV, telefon, lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, žehlička a žehlicí prkno, balkón s panoramatickým výhledem na Egejské moře. Max. obsazenost 4 osoby. Superior Suita Interiér 50 m² klimatizovaná, elegantně zařízená obývací ložnice s vybaveným kuchyňským koutem s pečící troubou, koupelna se sprchovým koutem, jacuzzi a WC, vysoušeč vlasů, LCD/TV, DVD přehrávač, telefon, lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, toastovač, trezor, balkón s výhledem. Max. obsazenost 5 osob.

Stravování:

Snídaně formou bufetu

Internetové připojení:

wifi

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000