crosssearch

Aegean View

Řecko, Skopelos

Obrázek není k dispozici

Přibližně 1,5 km od centra hlavního města a přístavu, asi 1 km od jeho pevnosti, se nachází vesnička Agios Konstantinos. Nad ním stojí atypická budova prázdninového domu Aegean View, který nabízí velkolepý výhled na Egejské moře. Třípatrová budova, terasovitě postavená v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Přibližně 1,5 km od centra hlavního města a přístavu, asi 1 km od jeho pevnosti, se nachází vesnička Agios Konstantinos. Nad ním stojí atypická budova prázdninového domu Aegean View, který nabízí velkolepý výhled na Egejské moře. Třípatrová budova, terasovitě postavená v kopci, poskytuje ubytování v příjemných, moderně a útulně zařízených pokojích.

Hostům jsou k dispozici studia pro 2-3 osoby. Všechna studia mají koupelnu/WC, kuchyňský kout se základním nádobím, ledničku, telefon, TV, individuální klimatizaci (zdarma) a balkon nebo terasu. Majitel domu, pan Lemonias, nabízí svým hostům možnost pronájmu aut. Přírodní oblázková pláž Glyfoneri je vzdálená asi 350 m. K cestě směřující na pláž můžete sejít po příjezdové cestě dolů ze svahu, případně zdoláte asi 70 schodů sestupujících přímo od domu. Na nákupní možnosti natrefíte při procházce do hlavního města.

Neopakovatelný výhled na moře ze všech pokojů a příjemné ubytování si získá přízeň každého návštěvníka.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000