crosssearch

Vila de Angelo (Agallos) je obklopena bujnou vegetací a od komunikace ji odděluje pás zeleně. Nedaleko je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás za pár minut zaveze k dalším krásným písečným plážím této oblasti a do hlavního města Skiathos.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Vila de Angelo (Agallos) je obklopena bujnou vegetací a od komunikace ji odděluje pás zeleně. Nedaleko je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás za pár minut zaveze k dalším krásným písečným plážím této oblasti a do hlavního města Skiathos. Pohodlnou cestou po místní komunikaci a pěšině lesíkem se snadno dostanete na krásnou písečnou pláž Kolios, kde je taverna. Nejbližší supermarket je také nedaleko. Další blízké krásné pláže jsou Vromolimnos a Platanias.

Vybavení a služby hotelu:

V areálu je bazén s lehátky a slunečníky a malý bar, kde si můžete dopřát občerstvení.

Informace o ubytování:

studia a apartmány 2 - 6 lůžek bez stravy

Ubytování:

Prostorná studia jsou ve vnořeném přízemí (8 schodů) a mají tři nebo čtyři lůžka. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek), TV a sejfem. Ze zastíněných teras studií je výhled do zeleně. Stejně vybavené apartmány jsou v prvním a druhém patře a mají dvě ložnice se dvěma lůžky nebo manželským lůžkem a obytnou kuchyň, kde je gauč až pro dvě děti do 12 let. Apartmány s jednou ložnicí jsou pro čtyři osoby. Ze zastíněných balkónů apartmánů je výhled na moře. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Shrnutí:

Největší předností tohoto ubytování je velkorysý prostor v okolí domu, bazén a dobrý dosah krásné písečné pláže se snadným přístupem do moře. Doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

Vzdálenosti:

od pláže: cca 200 m od autobusové zastávky: cca 50 m

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000