crosssearch

Dvě dvoupatrové vily Telis jsou postaveny ve svahu nad krásnou písečnou pláží Agia Paraskevi. Na pláž se dostanete velmi rychle po vybetonovaném chodníku, který vede ze svahu k místní komunikaci. Cesta na pláž pak pokračuje po zpevněné cestě okolo hotelu Skiathos Princess.

Konečná cena za osobu od: 10 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

dvě dvoupatrové vily Telis jsou postaveny ve svahu nad krásnou písečnou pláží Agia Paraskevi. Na pláž se dostanete velmi rychle po vybetonovaném chodníku, který vede ze svahu k místní komunikaci. Cesta na pláž pak pokračuje po zpevněné cestě okolo hotelu Skiathos Princess. Nedaleko je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás doveze za pár minut k dalším krásným písečným plážím této oblasti a do hlavního města Skiathos. V malé osadě Agia Paraskevi je obchod a taverny. Další blízké krásné pláže jsou Poros a Platanias.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování - doporučujeme dokoupení snídaní

Stravování

doporučujeme dokoupení rozšířené kontinentální snídaně, která je podávána formou bufetu na zastřešené terase u domu.

Ubytování

prostorná studia mají dvě lůžka nebo manželskou postel, některá studia mají třetí lůžko nebo rozkládací gauč. Studia jsou příjemně zařízena a mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizaci (za příplatek), TV/SAT, fén (na vyžádání v recepci) a Wi-Fi. Ze zastíněných balkónů je výhled na moře, boční výhled na moře nebo částečný výhled na moře a do zeleného údolí. V dolním domě hotelu je recepce s posezením, kde si můžete pronajmout sejf, dále je zde malé muzeum s tkalcovským stavem. V domě je možné vyžádat dětskou postýlku (zdarma).

Shrnutí

největší předností tohoto ubytování je výhled na moře a do zeleného údolí a dobrý dosah krásné písečné pláže se snadným přístupem do moře.

Vzdálenosti

od pláže: cca 150 - 200 m od autobusové zastávky: cca 50 m

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000