crosssearch

Dvě dvoupatrové vily Telis jsou postaveny ve svahu nad krásnou písečnou pláží Agia Paraskevi. Na pláž se dostanete velmi rychle po vybetonovaném chodníku, který vede ze svahu k místní komunikaci. Cesta na pláž pak pokračuje po zpevněné cestě okolo hotelu Skiathos Princess.

Konečná cena za osobu od: 10 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

dvě dvoupatrové vily Telis jsou postaveny ve svahu nad krásnou písečnou pláží Agia Paraskevi. Na pláž se dostanete velmi rychle po vybetonovaném chodníku, který vede ze svahu k místní komunikaci. Cesta na pláž pak pokračuje po zpevněné cestě okolo hotelu Skiathos Princess. Nedaleko je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás doveze za pár minut k dalším krásným písečným plážím této oblasti a do hlavního města Skiathos. V malé osadě Agia Paraskevi je obchod a taverny. Další blízké krásné pláže jsou Poros a Platanias.

Informace o ubytování:

2-3 lůžka bez stravování - doporučujeme dokoupení snídaní

Stravování:

doporučujeme dokoupení rozšířené kontinentální snídaně, která je podávána formou bufetu na zastřešené terase u domu.

Ubytování:

prostorná studia mají dvě lůžka nebo manželskou postel, některá studia mají třetí lůžko nebo rozkládací gauč. Studia jsou příjemně zařízena a mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizaci (za příplatek), TV/SAT, fén (na vyžádání v recepci) a Wi-Fi. Ze zastíněných balkónů je výhled na moře, boční výhled na moře nebo částečný výhled na moře a do zeleného údolí. V dolním domě hotelu je recepce s posezením, kde si můžete pronajmout sejf, dále je zde malé muzeum s tkalcovským stavem. V domě je možné vyžádat dětskou postýlku (zdarma).

Shrnutí:

největší předností tohoto ubytování je výhled na moře a do zeleného údolí a dobrý dosah krásné písečné pláže se snadným přístupem do moře.

Vzdálenosti:

od pláže: cca 150 - 200 m od autobusové zastávky: cca 50 m

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000