crosssearch

Menší rodinný hotel se nachází v klidné části oblíbeného letoviska Koukounaries nedaleko chráněného území u jezera Strofilia obklopeného rozlehlým borovicovým porostem. V několika nízkých bungalovech v zahradě jsou příjemně zařízené pokoje, kde najdete klid daleko od ruchu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Menší rodinný hotel se nachází v klidné části oblíbeného letoviska Koukounaries nedaleko chráněného území u jezera Strofilia obklopeného rozlehlým borovicovým porostem. V několika nízkých bungalovech v zahradě jsou příjemně zařízené pokoje, kde najdete klid daleko od ruchu velkoměst. V komplexu je sladkovodní bazén s barem a typická řecká taverna s výbornou domácí kuchyní, kterou si všichni klienti pochvalují. Na pláž Koukounaries dojdete podél jezera za pár minut a čeká vás opravdu překrásná zátoka s bílým pískem a tyrkysově zbarveným mořem. Vstup do vody je pozvolný a je ideální pro děti. Doporučujeme všem klientům, kteří hledají dovolenou v krásné přírodě a klidu.

- 450 m od pláže Koukounaries
- 500 m od centra letoviska
- sladkovodní bazén
- lehátka, slunečníky u bazénu zdarma
- taverna a pool bar
- recepce, hala s TV

Stravování

snídaně rozšířené kontinentální, večeře o 4 chodech (předkrm, salát, hlavní chod a dezert).

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou a WC, telefon a balkon nebo terasa v přízemí. Všechny pokoje jsou klimatizované. Možnost 2 přistýlek. 64 pokojů v jednopatrových bungalovech v zahradě.

Úklid: 6x týdně.

Výměna ložního prádla: 2x týdně.

Výměna ručníků: 3x týdně.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000