crosssearch

Caravos

Řecko, Skiathos

Tento resort doporučujeme klientům, preferujícím jednodušší, ale čisté ubytování, vyhledávajícím dobrý poměr ceny a kvality. Hotel leží v klidném prostředí a je vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Hotel Caravos resort se nachází na ostrově Skiathos, v oblasti Koukounaries, jen 300 metrů od pláže Koukounaries. Resort sestává ze tří hotelů, Caravos Hotel, Caravos Studios and Zeus Studios, které se nachází ve vzdálenosti cca 50 metrů od sebe. Tento resort doporučujeme klientům, preferujícím jednodušší, ale čisté ubytování, vyhledávajícím dobrý poměr ceny a kvality. Hotel leží v klidném prostředí a je vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Pro ty z Vás, kteří se budou chtít vydat za nákupy, zábavou, nočním životem nebo po památkách, se 12 km od hotelu nachází město Skiathos. Pohodlně se tam můžete dopravit například autobusem, zastávka je kousek od hotelu. Taverny, bary a obchody samozřejmě najdete také v okolí hotelu.

Vybavení Hotelu

K vybavení resortu patří vstupní hala s recepcí, Stamelos Cafe Bar, Grill Taverna Apostolos, taverna Stamelos jedna z nejvyhlášenějších a nejstarších taveren na ostrově - , restaurace Summer Palace, bazén, dětský bazén, bar u bazénu, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénů zdarma, obchůdky, zahrada s možností zahrát si minigolf, stolní tenis nebo zahradní šachy, kulečník a možnost půjčení kola nebo auta.

Ubytování

Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, televizí, telefonem a minibarem. Na požádání Vám rádi zašleme také nabídku na ubytování ve studiích.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Pláž

300 metrů od hotelu se nachází pláž Koukounaries Beach, v příjemné docházkové vzdálenosti od hotelu se nachází další pláže - Banana Beach, sesterská nudistická Banana beach, Elias Beach, která je známá příjemným chladivým vánkem, a Aghia Elena beach známá svými tavernami. Lehátka a slunečníky jsou na plážích za poplatek.

Sport a zábava

Příznivci aktivněji strávené dovolené mohou kromě vybavení hotelu využít také nabídku vodních sportů na plážích, nebo některý z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000