crosssearch

Hotel Aegean Suites s krásnou polohou ve svahu nad půvabnou zátokou nabízí kromě fascinujících výhledů na Egejské moře také vysokou úroveň ubytování a služeb. Díky tomu je také součástí Small Luxury Hotels of the World.

Konečná cena za osobu od: 83 600 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Aegean Suites s krásnou polohou ve svahu nad půvabnou zátokou nabízí kromě fascinujících výhledů na Egejské moře také vysokou úroveň ubytování a služeb. Díky tomu je také součástí Small Luxury Hotels of the World. Nachází se přímo na pobřeží, od písečné pláže Megali Ammos ho dělí jen místní komunikace. Hlavní město ostrova Skiathos s mnoha tavernami, obchody a rušným večerním životem je odtud vzdáleno asi 2 kilometry. Nabízí ubytování v nevšedně zařízených suitách, převážně jen pro dospělé klienty, kterým zajišťuje nerušené soukromí v klidném prostředí.

Vybavení

Aegean Suites Hotel tvoří čtyři propojené budovy vystavěné v místním ostrovním stylu na několika úrovních. Centrem areálu je velký bazén s pool barem, jacuzzi a sluneční terasou. Součástí vybavení jsou dvě elegantní restaurace s romantickou atmosférou a Champagne Bar s unikátní nabídkou vinotéky specializované na šampaňská vína.

K vybavení hotelu patří Beauty centrum s nabídkou relaxačních a revitalizačních masáží, jehož služby doplňuje kadeřnictví a minimarket s dárkovými předměty. Pro sportovní aktivity je klientům k dispozici vybavené fitness centrum, na pláži možnost vodních sportů.
Wifi připojení je bez poplatku v celém areálu. Hotelový servis zajišťuje klientům po celý den různé služby od zajištění večeří v soukromí suity po pronájem kol, aut, jachet i soukromých letadel.

Ubytování

Elegantně zařízené suity s individuálně ovládanou klimatizací, oddělená ložnice a obývací část, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, CD přehrávač, internetové připojení, telefon, minibar a balkón nebo terasa s výhledem na moře.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Internetové stránky hotelu: www.aegeansuites.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000