crosssearch

Platy Yialos

Řecko, Sifnos

Moc pěkný hotel Platy Yialos přímo u pláže pro středně náročné klienty. Veřejné prostory hotelu i pokoje jsou dekorovány originálními předměty a obrazy, jež jsou dílem majitelky hotelu. Vše tu působí sympaticky a harmonicky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moc pěkný hotel přímo u pláže pro středně náročné klienty. Veřejné prostory hotelu i pokoje jsou dekorovány originálními předměty a obrazy, jež jsou dílem majitelky hotelu. Vše tu působí sympaticky a harmonicky.

Poloha

hotel je přímo u moře, zahrada hotelu hraničí s písčitou pláží, jejíž část je vyhrazena hotelovým hostům. Nejbližší obchůdky a restaurace jsou jen 150 m od hotelu, autobusová zastávka je vzdálena 50 m. Hlavní město Apollonia je vzdálena 10 km (zde najdete banky, bankomaty, zdravotní středisko, lékárny a poštu). Do přístavu v Kamares je to 15 km, transfer trvá asi 30 min.

Vybavení

recepce, vnitřní i venkovní kavárna/bar, místnost k podávání snídaní, internetový koutek, bazén, dětské hřiště. Hotel byl plně renovován v r. 2011.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování

v hotelu je celkem 21 pokojů a 3 suity. Všechny pokoje jsou stylově a útulně zařízeny, jejich vybavení se neliší, dekorace se různí. Suity mají samostatnou ložnici a obývací místnost. K vybavení pokojů patří klimatizace, stropní ventilátor, SAT/TV, lednička, vysoušeč vlasů, telefon, trezor, terasa či balkon. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

Stravování

Snídaně: bufetové

snídaně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000