crosssearch

Alexandros

Řecko, Sifnos

Alexandros je postaven na krásném místě na okraji největšího letoviska s nejdelší pláží na ostrově. Jeho poloha v mírném kopci nad pláží umožňuje hostům z pokojů a z teras obdivovat krásné výhledy na moře a do pestrobarevné vegetace udržované zahrady. Tento hotel uspokojí i...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Alexandros

je postaven na krásném místě na okraji největšího letoviska s nejdelší pláží na ostrově. Jeho poloha v mírném kopci nad pláží umožňuje hostům z pokojů a z teras obdivovat krásné výhledy na moře a do pestrobarevné vegetace udržované zahrady. Tento hotel uspokojí i náročné klienty, poskytované služby jsou na vysoké úrovni.

Poloha

vzdálenost k písčité pláži je 150 m, mezi hotelem a pláží není žádná silnice. Do centra letoviska je to 200 m, na autobusovou zastávku 50 m. Hlavní město Apollonia je vzdálené 10 km (zde jsou banky, bankomaty, lékař, lékárny, pošta), přístav v Kamares je 15 km. Transfer z přístavu trvá asi 35 minut.

Vybavení

hotel byl plně renovován v r. 2011. Jeho tradiční architektura a vkusné dekorace ladí oku každého hosta, stejně tak jako záhony květin v pěstěné zahradě mezi pokoji. Hotel je vybaven recepcí, restaurací s venkovní terasou, kde se podávají snídaně, a která během dne slouží jako snack bar, velkým bazénem, barem u bazénu, lehátky a slunečníky.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování

Alexandros má celkem 49 pokojů v několika malých budovách rozmístěných v zahradě.Všechny pokoje jsou vkusně zařízeny a vybaveny klimatizací, SAT/TV, minibarem, telefonem, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou.Za příplatek jsou standardní pokoje s výhledem na moře a suity. Suity mají 2 oddělené místnosti, mohou ubytovat 2 až 5 osob. Jsou umístěny v horním patře a mají velké terasy s výhledem do zahrady a na moře.

Stravování

Snídaně: bufetové

snídaně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000