crosssearch

Vistamare Suites

Řecko, Santorini

Hotel Vistamare Suites se nachází v krásném městečku Imerovigli,v jehož okolí se nachází velké množství obchodů, restaurací a barů. Hotel je vzdálen 2 km od hlavního města ostrova Fira. Nejbližší pláž se nachází v letovisku Kamari, která je vzdálena 9 km od hotelu, a od pláže...

Konečná cena za osobu od: 33 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Vistamare Suites

se nachází v krásném městečku Imerovigli,v jehož okolí se nachází velké množství obchodů, restaurací a barů. Hotel je vzdálen 2 km od hlavního města ostrova Fira. Nejbližší pláž se nachází v letovisku Kamari, která je vzdálena 9 km od hotelu, a od pláže v letovisku Perissa přibližně 12 km. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 8 km.

Vybavení hotelu:

Recepce je otevřena od 08:00 - 22:00, venkovní malý bazén ( osušky jsou zde k dispozici), vířivka, bar (nápoje, saláty, lehké obědy, místní speciality), bohatá a la carte snídaně, Wifi připojení, faxové služby, možnost parkování v blízkosti hotelu, Spa služby v sesterském hotelu Avaton Resort & Spa.

Sport a zábava:

V blízkosti hotelu můžete navštívit lázně, nebo se projít po krásném městečku Imerovigli.

Pláž a plážový servis:

Krásná píseční pláž v Kamari je vzdálena přibližně 9 km od hotelu a pláž v Perrisa přibližně 12 km.

Stravování:

Snídaně formou výběrem z menu

Vybavení pokoje:

Superior studio Traditional studio Superior studia jsou zařízeny v tradiční ostrovním stylu s manželskou postelí, chladničkou, klimatizací, kuchyňský kout se základním vybavením, trezorem, vysoušečem vlasů, LCD Tv, balkonem nebo terasou s výhledem na sopku nebo Egejské moře. Traditional suite jsou zařízeny v tradiční ostrovním stylu a skládají se z ložní a obytné části. Jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, chladničkou, klimatizací, trezorem, vysoušečem vlasů, LCD Tv, DVD přehrávačem, balkonem nebo terasou s výhledem na sopku nebo Egejské moře.

Služby za poplatek:

trezor, klimatizace,lázeňské procedury v sesterském hotelu Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 27 termínů

Celkem 27 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000