crosssearch

Apartmánový komplex s rodinnou atmosférou v blízkosti pláže doporučujeme zákazníkům všech věkových kategorií i rodinám s dětmi. Součástí komplexu je bar u bazénu, bazén s vířivkou (lehátka a slunečníky zdarma),malé dětské hřiště.

Konečná cena za osobu od: 10 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmánový komplex s rodinnou atmosférou v blízkosti pláže doporučujeme zákazníkům všech věkových kategorií i rodinám s dětmi.

Poloha

Rodinný apartmánový komplex se nachází v klidném místě letoviska Perissa (popis letoviska na str. 179).Od nádherné tmavě zbarvené hrubozrnné pláže je vzdálen cca 80 metrů. Promenáda letoviska s množstvím obchůdků, taveren a restaurací je vzdálena cca 350 metrů. Komplex nabízí pohodlný a příjemný pobyt pro své návštěvníky, hledající klid a blízkost vyhlášené pláže.Hlavní město Thira je vzdáleno cca 14 kilometrů (dobré spojení místní autobusovou dopravou).

Vybavení

Součástí komplexu je bar u bazénu, bazén s vířivkou (lehátka a slunečníky zdarma),malé dětské hřiště.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), sat TV, klimatizací a balkonem nebo terasou.Možnost pronájmu sejfu za poplatek.Villa Limnes nabízí i ubytování pro vícečlenné rodiny (až 5 osob) v mezonetech, které jsou složeny z obývací části s kuchyňským koutem, ledničkou, sat TV, klimatizací a dvěma lůžky s možností přistýlky a dále pokoje s dvojlůžkem,kde vedou schody z obývací části.

Stravování

Kromě vlastního vaření můžete využít služeb místních taveren a restaurací. Na místě také možnost dokoupení večeří, které se podávají v blízké restauraci.

Pláž

Krásná písečná pláž s hrubším pískem Perissa se nachází cca 80 metrů od domu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 166 termínů

Celkem 166 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000