crosssearch

Vila Vivi

Řecko, Santorini

Studia zaručují odpočinkovou dovolenou v žáru středomořského slunce, jedinečnou atmosféru dotváří kulisa hor a půvabné kykladské stavby.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Studia postavená v tradičním řeckém stylu se nachází v letovisku Perissa (Řecko, Santorini), 250 m od krásné písečné pláže. Hosté studií mohou využívat bazén se slunečníky a lehátky zdarma u nedaleké vily Anezina, která je vzdálena cca 100 m (podmínkou je konzumace v pool baru nealkoholické nápoje, zmrzlina, pizza, toasty atd.). Studia zaručují odpočinkovou dovolenou v žáru středomořského slunce, jedinečnou atmosféru dotváří kulisa hor a půvabné kykladské stavby. Doporučujeme okořenit si váš pobyt některým z nabízených výletů, případně se můžete vydat za poznáním tohoto překrásného a unikátního ostrova sami. Přátelská atmosféra a pohostinnost zaručují příjemně strávené chvíle vaší tradiční řecké dovolené.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky, klimatizace (5 eur/ den), lednice, kuchyňský kout, sejf, koupelna a balkon nebo terasa. Mezonet pro 4 osoby má 2 oddělené místnosti.

Stravování

Vlastní: Vlastní nebo v místních tavernách.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000