crosssearch

Vila Anemones

Řecko, Santorini

Hotel Anemones a vilu Anemones vlastní jeden majitel, tyto objekty jsou vzdáleny pouze 50 metrů od sebe. Zákazníci vily Anemones mohou zdarma využívat celý areál hotelu Anemones - bazén, slunečníky a lehátka zdarma, sluneční terasu i pool bar s příjemným posezením. V hotelu je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vybavení

Hotel Anemones a vilu Anemones vlastní jeden majitel, tyto objekty jsou vzdáleny pouze 50 metrů od sebe. Zákazníci vily Anemones mohou zdarma využívat celý areál hotelu Anemones - bazén, slunečníky a lehátka zdarma, sluneční terasu i pool bar s příjemným posezením. V hotelu je také restaurace, kam chodí klienti na snídani a kde si mohou dokoupit i další stravování.

Pláž

Rozsáhlá písečná pláž s oblázky Kamari je přímo u domu a je oddělena od domu pouze pěší promenádou. Lehátka a slunečníky za poplatek. Nabídka vodních sportů za poplatek.Sleva při včasné rezervaci platí pro všechny osoby včetně dětí a osob na přistýlkách.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena koupelnou (sprcha+WC), kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), klimatizací, TV a balkonem. Pokoje jsou umístěny v prvním poschodí, některé mají nádherný přímý výhled na moře (cenově rozlišeno).

Stravování

Snídaně formou bufetu v hotelu Anemones. Možnost dokoupení večeří v restauraci hotelu, nebo kromě vlastního vaření doporučujeme návštěvu vyhlášených taveren a restaurací, které letovisko nabízí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000