crosssearch

Santorini's Balcony Art Houses

Řecko, Santorini

Santorini's Balcony Art House se nachází v romantickém letovisku Imerovigli, které je vzdálené pouze 2 km od hlavního města Fira.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Santorini's Balcony Art House se nachází v romantickém letovisku Imerovigli, které je vzdálené pouze 2 km od hlavního města Fira. Ubytování bylo v letech 2009/2010 plně zrekonstruováno do moderního stylu, ale byly zachování jedinečné místní tradice. Apartmánový komplex je vhodný pro novomanželé, páry, ale také pro rodiny s dětmi. Vedle komplexu se nachází autobusová zastávka (jízdní řády na recepci) a v blízkosti hotelu jsou místní taverny, restaurace a obchůdky.

Vybavení hotelu

Apartmánový komplex je vybaven recepcí, venkovním bazénem, dětským bazénem, vířivkou, možnost zařízení služeb pro novomanželé, pokojový servis, Wi-Fi připojení, parkovací místa v blízkosti hotelu, autobusová stanice vedle hotelu, bohatá snídaně.

Pro děti

Možnost dětské postýlky (za příplatek), dětský bazén.

Pláž a plážový servis

Nejbližší pláž se nachází cca 4 km. Doporučujeme půjčit si auto (není v ceně zájezdu).

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu. Na večeře je doporučeno zajít do okolních místních restaurací a taveren (není započteno v ceně).

Vybavení pokoje

Ubytování je vybaveno klimatizací (za poplatek), satelitní TV, telefonem, kuchyňkou, vysoušečem vlasů, trezorem a možnost dětské postýlky Všechny pokoje jsou vyzdobené moderním stylem, ale jsou zachovány místní tradice.

Možnost ubytování v několika typech pokojích:

Classic Cave Art House (pro 2-3 osoby) Pokoje jsou umístěné v přízemí, mají oddělený ložnici a obývací pokoj. Pokoje jsou ručně vymalovány v jedinečném tradičním stylu. Privátní balkon s krásným výhledem na kalderu a západ slunce.

Family Art House (pro 4-5 osob) Rodinný pokoj je vybaven ložnicí a obývacím pokojem s kuchyňkou. Soukromý balkón či terasa a s výhledem na moře, kalderu a západ slunce. Maximální počet dospělých osob jsou 4.

Honeymoon studio with pirvate outdoor hot tub (pro 2 osoby) Studio pro novomanželé je umístěno v nejvyšším patře budovy se soukromým balkónem a venkovní vířivkou. Romantický výhled na moře se západem slunce a na kalderu. 360° View Art House (pro 2-3 osoby)

Superior art House with private outdoor hot tub (pro 2-4 osoby) Prostorné pokoje s oddělenou ložnicí a obývacím pokoje s kuchyňkou. Na soukromém balkónu se nachází venkovní vířivka s krásným výhledem na moře, kalderu a západ slunce.

Služby za poplatek

Wi-Fi, klimatizace.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000