crosssearch

Santorini Palace

Řecko, Santorini

Luxusní hotelový komplex Santorini Palace postavený v tradiční ostrovní architektuře, se nachází nedaleko centra hlavního města Fira. V centru města lze nalézt nepřeberné množství tradičních taveren, barů a obchodů se suvenýry. Letiště je vzdáleno 8 kilometrů.

Konečná cena za osobu od: 39 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Santorini Palace

 

Hotelový komplex Santorini Palace postavený v tradiční ostrovní architektuře, se nachází nedaleko centra hlavního města Fira. V centru města lze nalézt nepřeberné množství tradičních taveren, barů a obchodů se suvenýry. Letiště je vzdáleno 8 kilometrů.

Vybavení hotelu Santorini Palace

Hotel Santorini Palace má pro své hosty k dispozici: - vstupní halu s recepcí - Wi-fi připojení v hale zdarma - venkovní bazén - dětský bazén - restauraci - bar - bar u bazénu - SPA služby - posilovnu - konferenční místnosti - parkoviště

Pro děti

Dětský bazén

Sport a zábava

Venkovní bazén, Spa služby, posilovna, možnosti zábavy v centru města

Pláž a plážový servis

Nejbližší pláž v letovisku Kamari je vzdálena 9 km, další pláž je dostupná v letovisku Perissa 12 km.

Stravování

Snídaně nebo polopenze v hlavní restauraci Snídaně - formou bufetu Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu Pool Snack Bar - zde si hosté hotelu mohou zakoupit různé nápoje a koktejly nebo sendviče na občerstvení. Hlavní bar - zde si hosté hotelu mohou zakoupit a vybrat z nejrůznějších druhů alkoholických a nealkoholických nápojů.

Vybavení pokoje

Hotel Santorini Palace pro své hosty nabízí různé typy pokojů: - standardní pokoje - superior pokoje - Suity Standardní pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, toaletním stolkem, koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, mini chladničkou, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, balkonem s výhledem na vnitřní nádvoří hotelu. Superior pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, toaletním stolkem, koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, mini chladničkou, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, balkonem s výhledem na bazén nebo do východní části ostrova. Suity se skládají z ložní a obytné části a jsou vybaveny toaletním stolkem, koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, mini chladničkou, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, balkonem s výhledem na východní části ostrova.

Služby za poplatek

klimatizace, trezor, Spa služby Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do Santorini Palace hotelu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000