crosssearch

Studia Santorini Houses se nachází v blízkosti centra letoviska Kamari, které si Vás podmaní překrásným výhledemna hory a pobřeží. V letovisku naleznete spoustu obchodů, restaurací a taveren. Studia se skládají ze 3 budov a jsouusazeny v pečlivě udržované zahradě.

Konečná cena za osobu od: 12 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Studia Santorini Houses

se nachází v blízkosti centra letoviska Kamari, které si Vás podmaní překrásným výhledemna hory a pobřeží. V letovisku naleznete spoustu obchodů, restaurací a taveren. Studia se skládají ze 3 budov a jsouusazeny v pečlivě udržované zahradě. V sousedním hotelu Alitana Boutique 3* můžete využívat venkovní bazén a služby hotelové recepce. Dobrá poloha studií vybízí k procházkám do okolí a centra letoviska Kamari. Doporučujeme navštívit malý kostelík Panagia Katefiani, který je postavený v horách nebo blízké archeologické naleziště Thira.

Vybavení a služby:

zahradabazén u vedlejšího hotelu Alitana Boutique 3* (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)

Informace k ubytování:

dvoulůžková studiasociální zařízení (WC, sprcha)kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)klimatizace, trezorbalkon nebo terasa

Stravování:

Vlastní. Možnost dokoupení rozšířených kontinentálních snídaní formou bufetu v hotelu Alitana Boutique a servírovaných večeří formou menu podávaných v restauraci Atmosphere.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000