crosssearch

Porto Perissa

Řecko, Santorini

Hotel Porto Perissa se nachází jihovýchodní straně ostrova na okraji klidného a turisticky vyhledávaném letoviska Perissa. Letovisko je plné obchodů, tradičních taveren a restaurací. Hotel Porto Perissa se nachází v docházkové vzdálenosti od autobusové zastávky (cca 150 metrů).

Konečná cena za osobu od: 12 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Porto Perissa

se nachází jihovýchodní straně ostrova na okraji klidného a turisticky vyhledávaném letoviska Perissa. Letovisko je plné obchodů, tradičních taveren a restaurací. Hotel Porto Perissa se nachází v docházkové vzdálenosti od autobusové zastávky (cca 150 metrů). Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 15 km, a hlavní město ostrova Fira je vzdáleno do kterého je možné spojení využitím místní autobusové dopravy.

Vybavení hotelu:

Hotel má zde pro své hosty k dispozici: - recepci - bar - venkovní bazén - dětský bazén - vířivku - posezení s TV - Wi-fi připojení ve společných prostorech zdarma - v blízkosti hotelu je bezplatné parkoviště

Pro děti:

Dětský bazén.

Pláž a plážový servis:

Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma. Krásná pláž s černým pískem je vzdálena pouhých 50 metrů.

Stravování:

Snídaně podávaná formou bufetu.

Vybavení pokoje:

Pokoje jsou vybaveny v ostrovním stylu, televizí, klimatizací, trezorem, vysoušečem vlasů, telefonem, balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek:

Lehátka a slunečníky na pláži, trezor, klimatizace

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000