crosssearch

Hotelový komplex, postavený v kykladském stylu na výběžku v městečku Oia, známém úchvatnými západy slunce. Zcela netradiční objekt, částečně zabudovaný do skály, patří svou polohou i vybavením k nejzajímavějším hotelům v Řecku. Pláž je odtud vzdálena tři kilometry....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotelový komplex, postavený v kykladském stylu na výběžku v městečku Oia, známém úchvatnými západy slunce. Zcela netradiční objekt, částečně zabudovaný do skály, patří svou polohou i vybavením k nejzajímavějším hotelům v Řecku. Pláž je odtud vzdálena tři kilometry.

Vybavení

Veškeré vybavení a zařízení hotelu je vyrobeno z místních materiálů, dekorace tvoří vesměs pravé starožitnosti. Vyjímečný je bazén se sluneční terasou, jehož okraj splývá s obzorem, k dispozici je i jacuzzi pod širým nebem. Snídaně se podávají na otevřené terase s nádherným výhledem na moře. Zdejší vyhlášená restaurace nabízí od pravého poledne až do pozdních nočních hodin vybrané speciality, kořeněné čerstvými bylinkami z vlastní zahrady. Hotelový bar u bazénu s úžasným výhledem se večer mění v luxusní posezení při svíčkách. Recepce s nepřetržitou službou splní hostům jakákoli přání, od pronájmu aut po zajištění soukromých letadel či jachet. V hotelu je samozřejmě internetový kout, možnost použití faxu, knihovna s vybranými tituly, fitness studio, wellness centrum se saunou nabízející speciální koupele, masáže a další služby. Ubytování není vhodné pro děti, hotel potvrzuje ubytování pouze pro hosty starší šestnácti let.

Ubytování

Klimatizované, luxusně vybavené pokoje a suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, plně vybavený kuchyňský kout, telefon, terasa s kamennou dlažbou a výhledem na moře.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu.

Internetové stránky hotelu: www.perivolas.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000