crosssearch

Velice příjemný Perissa Bay hotel se nachází přímo u pláže a v těsné blízkosti centra letoviska Perissa. Nedaleko od hotelu je zastávka autobusu, kterým se můžete dostat do hlavního města Fira. V okolí hotelu je široká nabídka typických taveren, barů, obchůdků a restaurací.

Konečná cena za osobu od: 13 480 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Perissa Bay

Hotel se nachází v těsné blízkosti pláže s černým pískem (cca 20 m), jen přes pobřežní komunikaci. Lehátka, slunečníky a podložky jsou na pláži za poplatek. Na pláži možnost využití vodních sportů (za poplatek).
Poloha:
Velice příjemný nově postavený hotel se nachází přímo u pláže a v těsné blízkosti centra letoviska Perissa. Nedaleko od hotelu je zastávka autobusu, kterým se můžete dostat do hlavního města Fira. V okolí hotelu je široká nabídka typických taveren, barů, obchůdků a restaurací.
Stravování:
Snídaně. Rozšířené kontinentální podávány formou bufetu.
Ubytování:
V hotelu jsou k dispozici různé typy prostorných pokojů, které jsou velice vkusně zařízeny novým nábytkem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (sprcha/vana a WC), klimatizaci, telefon, TV, fén, malou lednici a trezor. Možnost jedné přistýlky.
Vybavení:
Hotel má vstupní halu s recepcí, která je hostům k dispozici denně od 8:00 do 22:00 h. Hotel je dále vybaven bazénem s jacuzzi, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma, dětským bazénem a pool barem. Hostům je k dispozici připojení na internet (za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000