crosssearch

Luxusní komplex studií, apartmánů a vil má jedinečnou polohu na vrcholu Santorini, odkud je nevšední panoramatický výhled na ostrov, Egejské moře a oblast Kaldery.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Luxusní komplex studií, apartmánů a vil má jedinečnou polohu na vrcholu Santorini, odkud je nevšední panoramatický výhled na ostrov, Egejské moře a oblast Kaldery. Nachází se na velmi klidném místě u jednoho z nejkrásnějších letovisek ostrova - Imerovigli, 10 minut jízdy autem od Thiry i od města Oia.

Vybavení

Součástí komplexu je sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm, u něhož jsou lehátka se slunečníky klientům k dispozici bez poplatku, sauna a malé hřiště pro děti. V ceně zájezdu je pronájem auta po celou dobu pobytu.

Ubytování

Studia a apartmány: Obývací pokoj a jedna či dvě ložnice podle počtu ubytovaných osob, zařízený kuchyňský kout s ledničkou, jedna nebo dvě koupelny s WC, satelitní televize, video, CD přehrávač, fax, přenosný telefon, trezor, vysoušeč vlasů, osušky k bazénu.

Vily: Pěkně zařízené dvouposchoďové a tříposchoďové klimatizované vily pro 2–6 osob s nádherným výhledem jsou doplněny upravenou předzahrádkou a mají vlastní bazén se slunečníky a lehátky.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Internetové stránky hotelu: www.pantheon-villas.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000