crosssearch

On The Rocks

Řecko, Santorini

Tip na romantickou dovolenou pro náročné zákazníky. Relaxujte na verandě svého pokoje nebo u bazénu a užívejte si nádherných výhledů na kalderu, moře a ostrůvky nejen při západu slunce. Tak nádherné výhledy a atmosféru nikde jinde nenajdete! Úzké uličky vesničky lákají k...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tip na romantickou dovolenou pro náročné zákazníky. Relaxujte na verandě svého pokoje nebo u bazénu a užívejte si nádherných výhledů na kalderu, moře a ostrůvky nejen při západu slunce. Tak nádherné výhledy a atmosféru nikde jinde nenajdete! Úzké uličky vesničky lákají k procházkám i zastavení a posezení u dobré kávy či jiného oblíbeného nápoje.

Letovisko: Imerovigli

Od pláže: pro návštěvu pláží doporučujeme využít pronájmu auta, evt. místní autobusovou dopravu, nejbližší pláž cca 10 km

Večeře: možnost stravování individuálně v některé z mnoha restaurací vesničky Imerovigli

Poloha: netradiční, ale úžasná! Hotel je situován na okraji sopečného kráteru, na západním pobřeží ostrova Santorini, cca 2 km od městečka Fira, cca 8 km od letiště. Přístup k hotelu od cesty i z vesničky Imerovigli je po schodech.

Vybavení: recepce, restaurace, bazén se sladkou vodou, restaurace u bazénu, lázeňské služby (parní lázeň, jacuzzi, masáže). Slunečníky u bazénu bez poplatku. Hotel má celkem 18 pokojů a suit, všechny byly v letech 2005–6 kompletně renovovány.

Ubytování: individuálně klimatizované pokoje superior mají ložnici a obývací část, koupelnu + WC a verandu s výhledem na kráter a moře. Jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, SAT/TV, tre­zorem, fénem na vlasy, minibarem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000