crosssearch

Marillia Village se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Santorini u jedné z nejoblíbenějších pláží ostorva Perivolos v těsné blízkosti centra stejnojmenného střediska. Vzdálenost od letiště je přibližně 10 km.

Konečná cena za osobu od: 28 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Marillia Village

se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Santorini u jedné z nejoblíbenějších pláží ostorva Perivolos v těsné blízkosti centra stejnojmenného střediska. Vzdálenost od letiště je přibližně 10 km.

Vybavení hotelu

Sympatický rodinný hotel Marillia Village zajišťuje kvalitní zázemí pro své hosty. Součástí tohoto servisu je recepce s menší lobby částí, bázén včetně dětského broudaliště, sluneční terasa se slunečníky a lehátky zdarama, bar u bazénu, internetové připojení u bazénu a v prostoru recepce. Dále hotel zajišťuje masáže, kadeřnictví a další zkrášlovací procedury.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí ubytování ve studiích, suiteách, mezonetových pokojích a apartmánech. Všechna ubytování jsou s možností přistýlky a jsou vybavena vlastním příslušenstvím, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, SAT-TV, internetovým připojením a trezorem. každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu.

Stravování

velmi bohatá snídaně

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000