crosssearch

Hotel Maria Preka se nachází 100 m od hlavní pláže v Kamari, pláž je s černým pískem.Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Možnost využití vodních sportů (za poplatek). Velmi příjemný rodinný hotel se nachází v klidné části letoviska Kamari, 100 metrů od pláže, podél níž...

Konečná cena za osobu od: 13 340 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Maria Preka hotel

Velmi oblíbený hotel, hlavně pro svou řeckou atmosféru a blízkou pláž s lávovým pískem.

Pláž:
Hotel se nachází 100 m od hlavní pláže v Kamari, pláž je s černým pískem.Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Možnost využití vodních sportů (za poplatek).

Poloha:
Velmi příjemný rodinný hotel se nachází v klidné části letoviska Kamari, 100 metrů od pláže, podél níž se táhne promenáda dlouhá 3 km s širokou nabídkou barů, obchodů,typických taveren a restaurací. Vzdálenost od letiště 6 km, od města Fira 8 km. V blízkosti hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud je možné se dostat do hlavního města ostrova.

Stravování:
Snídaně. Rozšířené kontinentální se podávají formou bufetu. Nedaleko hotelu se nachází množství restaurací a typických taveren. Možnost dokoupení večeří v nedaleké taverně.

Ubytování:
Hotel nabízí účelně, ale velmi vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje,vybavené lednicí, telefonem, rádiem, TV, klimatizací zdarma. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasu s výhledem na moře nebo do okolní krajiny.

Vybavení:
V hotelu se nachází místnost rodinného charakteru, která slouží jako recepce a prostor pro podávání snídaní.K vybavení dále patří bazén se sluneční terasou, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000