crosssearch

Limnes studio

Řecko, Santorini

Součástí komplexu je bar u bazénu, bazén s vířivkou (lehátka a slunečníky zdarma). Krásná písečná pláž s tmavě zbarveným hrubším pískem Perissa se nachází cca 80 metrů od domu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Sleva při včasné rezervaci platí pro všechny osoby včetně dětí a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vybavení

Součástí komplexu je bar u bazénu, bazén s vířivkou (lehátka a slunečníky zdarma).

Pláž

Krásná písečná pláž s tmavě zbarveným hrubším pískem Perissa se nachází cca 80 metrů od domu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Sleva při včasné rezervaci platí pro všechny osoby včetně dětí a osob na přistýlkách.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), sat TV, klimatizací a balkonem nebo terasou.Možnost pronájmu sejfu za poplatek. Villa nabízí i ubytování pro vícečlenné rodiny (až 5 osob) v mezonetech, které jsou složeny z obývací části s kuchyňským koutem ( lednička,vařič, základní nádobí), sat TV, klimatizací a dvěmi lůžky s možností přistýlky a dále pokoje s dvojlůžkem, kam vedou schody z obývací části.

Stravování

Kromě vlastního vaření můžete využít služeb místních taveren a restaurací v letovisku Perissa. Na místě také možnost dokoupení večeří, které se podávají v blízké restauraci s typickou řeckou kuchyní (cca 12 EUR/večeře).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000