crosssearch

Koralli

Řecko, Santorini

Rodinná atmosféra, příjemná a starostlivá majitelka vždy ochotná poradit. Ideální poloha v blízkosti centra letoviska, pláže, v dosahu zábavy & skvělá nabídka pro nenáročné klienty za nízkou cenu. Tím vším se Koralli stal oblíbeným hotelem, kam se hosté rádi vracejí.

Konečná cena za osobu od: 13 687 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rodinná atmosféra, příjemná a starostlivá majitelka vždy ochotná poradit. Ideální poloha v blízkosti centra letoviska, pláže, v dosahu zábavy – skvělá nabídka pro nenáročné klienty za nízkou cenu. Tím vším se Koralli stal oblíbeným hotelem, kam se hosté rádi vracejí.

Poloha

malý rodinný hotel (max. 15 pokojů), cca 20 m od písčito-oblázkové pláže a 100 m od centra Kamari.

Ubytování

účelně a jednoduše vybavené 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací (bez příplatku), TV, ledničkou, koupelnou s WC, balkonem či terasou.

Stravování

Snídaně: kontinentální formou bufetu (chléb, 1 druh sladkého pečiva, máslo, šunka, sýr, jogurt, cereálie, marmeláda, káva, čaj, džus)

Večeře: servírované – výběr z menu v blízké taverně patřící hotelu, za příplatek

Vybavení

malá recepce, místnost na podávání snídaní a venkovní terasa, taverna vzdálená cca 30 m od hotelu, bar s TV místností, trezor na recepci, WiFi (zdarma v r. 2012), malý venkovní bazén se sladkou vodou a jacuzzi, lehátka u bazénu.

Děti

dětská postýlka.

Služby za poplatek

trezor na recepci, lehátka a slunečníky na pláži.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 68 termínů

Celkem 68 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000