crosssearch

Kassimatis

Řecko, Santorini

Poloha: příjemný areál se 14 studii se nachází na okraji kráteru, na místě s krásným panoramatickým výhledem na kalderu, protější ostrůvky a moře, v tradiční vesničce Imerovigli, pouze 2 km od hlavního města Santorini Fira. V Imerovigli je dostatek restaurací, taveren,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tip na dovolenou pro všechny romantiky. Denně můžete sledovat nezapomenutelné západy slunce. Doporučujeme také pro svatební cesty.

Pláž: 3 km od písčité pláže

Typ stravy: Bez stravy, za příplatek snídaně

Poloha: Příjemný areál se 14 studii se nachází na okraji kráteru, na místě s krásným panoramatickým výhledem na kalderu, protější ostrůvky a moře, v tradiční vesničce Imerovigli, pouze 2 km od hlavního města Santorini Fira. V Imerovigli je dostatek restaurací, taveren, kaváren i obchůdků s potravinami i suvenýry. Pro návštěvu pláží můžete využít pravidelnou místní přepravu, jezdící v krátkých časových intervalech, nebo si půjčit auto.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, fax, bazén, slunečníky a lehátka.

Ubytování: Plně vybavená klimatizovaná studia s kuchyňkou, lednička, TV, telefon, koupelna s WC, balkon nebo terasa. Všechna studia mají výhled na kalderu a moře.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000