crosssearch

Velmi žádaný hotel v centru Kamari a přímo u promenády vám představujeme jako žhavou novinku. Věříme, že se zde bude líbit klientům všech věkových kategorií i rodinám s dětmi.

Konečná cena za osobu od: 25 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Hotel se nachází přímo na pláži s vulkanickým černým pískem v letovisku Kamari. Byl postaven již v roce 1972 a v roce 2007 prošel rekonstrukcí. V docházkové vzdálenosti se nacházejí obchůdky, bary, taverny a restaurace. Letiště je vzdáleno cca 7 km od hotelu. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu:

- 24-hod recepcí
- restaurací s řeckou a středomořskou kuchyní
- bazénem
- barem u bazénu
- televizní místnost
- billiardem
- Wi-Fi (v lobby zdarma)
- fitness

Vybavení pokoje:

Hotel nabízí ubytování v těchto typech pokojů:

Jednolůžkový pokoj - pokoj je vybaven klimatizací, TV, telefonem, lednící,koupelnou s vanou, fénem a balkonem. Místnosti jsou zvukotěsné.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na nádvoří pro 2 až 3 osoby. Pokoj je vybaven klimatizací, TV, telefonem, lednící,koupelnou s vanou, fénem a balkonem. Místnosti jsou zvukotěsné.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře pro 2 až 3 osoby. Pokoj je vybaven klimatizací, TV, telefonem, lednící,koupelnou s vanou, fénem a balkonem. Místnosti jsou zvukotěsné.

Trojlůžkový pokoj s výhledem na nádvoří pro 3 osoby. Pokoj je vybaven klimatizací, TV, telefonem, lednící,koupelnou s vanou, fénem a balkonem. Místnosti jsou zvukotěsné.

Trojlůžkový pokoj s výhledem na moře pro 3 osoby. Pokoj je vybaven klimatizací, TV, telefonem, lednící,koupelnou s vanou, fénem a balkonem. Místnosti jsou zvukotěsné.

Maisonette - Maisonnete je prostorný pokoj ve dvou úrovních, spojený schodištěm. Může usnadnit až čtyři osoby, je vhodný pro rodiny. Pokoj je vybaven klimatizací, TV, telefonem, lednící,koupelnou s vanou, fénem a balkonem. Místnosti jsou zvukotěsné.

Stravování:

Hotel nabízí stravování formou snídaně nebo polopenze.

Pláž a plážový servis:

Hotel se nachází přímo na pláži s vulkanickým černým pískem. Na pláži můžete využít nabídky vodních sportů (za poplatek). Lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek).

Pro děti:

Dětská postýlka (na vyžádání - zdarma)

Sport a zábava:

V hotelu se nachází biliard a posilovna. Vodní sporty na pláži. Možnost svatby v hotelu.

Služby v ceně:

Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:

Trezor, vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

www.kamaribeach.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000