crosssearch

Hotel Ilioperato se tyčí na okraji útesu ve výšce více než 300 m nad mořem v klidnějším letovisku Imerovigli necelé 2 km od rušnějšího hlavního města ostrova Thira. Hotel nabízí unikátní výhled na záliv Kaldera, který proslavuje ostrov Santorini.

Konečná cena za osobu od: 28 090 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Ilioperato

se tyčí na okraji útesu ve výšce více než 300 m nad mořem v klidnějším letovisku Imerovigli necelé 2 km od rušnějšího hlavního města ostrova Thira. Hotel nabízí unikátní výhled na záliv Kaldera, který proslavuje ostrov Santorini.

Vybavení hotelu

Hotel je vybudován v tradičním ostrovním stylu s přihlédnutím i k stavitelským detailům původních ostrovanů. K pohodlnému trávení dovolené je hotel vybaven recepcí s nepřetržitým provozem, prostornou terasou s fantastickým výhledem na moře, bazénem se slunečníky a lehátky, menší restaurací kde se podávají kvalitní snídaně, internetové připojení ve veřejných částech hotelu.

Vybavení pokojů

Ilioperato hotel ubytovává své klienty ve standardních studiích, apartmánech nebo suitech. Všechny jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, menším kuchyňským koutem s ledničkou, klimatizací, SAT-TV s hudebními kanály, telefonem, trezorem (za poplatek na místě), balkonem či terasou.

Stravování

snídaně formou bufetu.

Názor

kvalitní ubytování za dostupnější cenu na jednom z nejžádanějších míst ostrova.

Internetové stránky hotelu: www.ilioperato.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000