crosssearch

Luxusní komplex nacházející se na idylickém místě s úchvatným výhledem na Calderu, okolní ostrůvky a západy slunce slibuje nezapomenutelnou dovolenou všem romantickým duším.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Luxusní komplex nacházející se na idylickém místě s úchvatným výhledem na Calderu, okolní ostrůvky a západy slunce slibuje nezapomenutelnou dovolenou všem romantickým duším. Úzké uličky malebného městečka Oia lemované bílomodrými domečky a kostelíky přímo vybízí k večerním procházkám ve dvou. Hotel je přímo ideálním místem pro svatební cestu.

Poloha

Menší rodinný stylový hotel postavený v tradičním kykladském stylu leží cca 300 m nad mořem. Hotel se nachází na severozápadní části ostrova v centru půvabného městečka Oia. Vzdálenost od letiště je 20 km, od města Fira 10 km a od přístavu 24 km. Autobusová zastávka a supermarket se nachází cca 50 m od hotelu.

Vybavení

Recepce, Wi-Fi a internetový koutek (zdarma), pokojový servis. Klientům je k dispozici také venkovní bazén s vířivkou (u vedlejšího komplexu), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Ubytování

Elegantně zařízené pokoje s balkonem s vířivkou jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, pantofle), TV/SAT, CD přehrávačem, telefonem, trezorem a chladničkou. Zařízení pro přípravu kávy a čaje, láhev vína a ovoce na uvítanou na pokoji zdarma. Hotel nabízí několik typů ubytování - pokoje typu exclusive, junior suity a executive suity (ceny na vyžádání). Všechny pokoje mají výhled na moře.

Stravování

Snídaně dle výběru hostů jsou podávány přímo na hotelový pokoj.

Pláž

Hotel se nachází cca 500 m od pláže Armeni či Amoudi (sestup na obě pláže po cca 250 schodech) a cca 2 km od pláže Baxedes (dostupná po silnici).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000