crosssearch

Costis

Řecko, Santorini

Dům Costis nabízí jednoduché a čisté ubytování za výborné ceny, vybavené k vlastnímu vaření, nachází se v blízkosti obchodů i restaurací, velmi blízko pláže a s možností využívat zdarma také nedaleký bazén.

Konečná cena za osobu od: 11 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dům Costis nabízí jednoduché a čisté ubytování za výborné ceny, vybavené k vlastnímu vaření, nachází se v blízkosti obchodů i restaurací, velmi blízko pláže a s možností využívat zdarma také nedaleký bazén. Výhodou jsou apartmány i pro 3 osoby, stejně tak možnost ubytovat velkou, až 5člennou rodinu.

Poloha

dům Costis je situován v centru Kamari, na třídě souběžné s pobřežní promenádou, kde se nachází obchody, supermarkety, kavárny a restaurace, půjčovny aut. Od pláže je Costis vzdálen 50 m, od restaurace Koralli asi 100 m. 250 m je vzdálen bazén se sladkou vodou, vybaven lehátky, který mají hosté domu Costis volně a zdarma k používání.

Vybavení

v domě jsou celkem 2 studia a 3 apartmány ve vyvýšeném přízemí a v prvním patře, před domem je malá terasa. Vstup do studií není přímo z ulice, vchází se z patia uvnitř objektu. Majitelé domu bydlí přímo v objektu a v případě potřeby jsou kdykoli k dispozici. WiFi je zdarma ve všech studiích a apartmánech.

Služby za poplatek

klimatizace (cca 5 EUR/den, platba na místě), bezpečnostní schránka (cca 10 EUR/pobyt, platba na místě), lehátka a slunečníky na pláži (cca 6 EUR za 1 slunečník a 2 lehátka/den).

Ubytování

studia a apartmány jsou postaveny v typickém kykladském stylu a jsou  vybaveny dřevěným nábytkem, SAT/TV, vybaveným kuchyňským koutem, 2plotýnkovým vařičem, ledničkou a rychlovarnou konvicí.  Součástí studia a apartmánu je koupelna s WC a se sprchou, balkon se stolkem a křesílky. K dispozici je 1 studio se 3 oddělenými lůžky, 1 studio s 2lůžkem a dalším samostatným lůžkem, 1 apartmán s 2lůžkem v oddělené ložnici a se samostatným lůžkem v místnosti s kuchyňkou, 1 apartmán se 3 oddělenými lůžky, 1 apartmán mezonetového typu, kde je samostatná ložnice s 2lůžkem a se samostatným lůžkem v mezonetu, dále ložnice se 2 oddělenými lůžky. Dětská postýlka je na vyžádání a zdarma.

Stravování

bez stravy, večeře za příplatek 
Večeře: servírované, v blízké taverně Koralli - výběr z menu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000