crosssearch

Atraktivní moderní hotýlek je zasazen v romantické Imerovigli. Imerovigli je jedna z nekrásnějších osad na Santorini, v minulosti vyhledávána aristokracií. Toto letovisko se nachází na severozápadním pobřeží, pouhé 2 km od hlavního města Fira.

Konečná cena za osobu od: 35 440 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Atraktivní moderní hotýlek je zasazen v romantické Imerovigli. Imerovigli je jedna z nekrásnějších osad na Santorini, v minulosti vyhledávána aristokracií. Toto letovisko se nachází na severozápadním pobřeží, pouhé 2 km od hlavního města Fira. Díky vysoké poloze místa se můžete při zdejším pobytu těšit úchvatným výhledem do krajiny se sopečnými ostrovními útvary v moři, které Vám doslova vyrazí dech. Tato lokalita je ideální jako výchozí bod pro poznání ostrova. 10 km od letiště Athinios.

Vybavení

Zcela zrekonstruovaný hotel nabízí jedno z nejluxusnějších ubytování na ostrově a to ve 22 pokojích , při příchodu Vás uvítá vstupní hala s recepcí, využít můžeme společenské místnosti, strategicky umístěného venkovního bazénu. Občerstvení během celého dne nabízí bar u bazénu, který je zasazen přímo na útesu, příjemné posezení naleznete v gurmánská restaurace Chromata s nádherným výhledem na moře a jeho široké okolí Komorní hotel funguje na individuálním přístupu k hostům, ochotný přístup personálu zaručuje vysoký standart služeb. Pobyt v hotelu si můžete zpříjemnit masáží, léčebnými procedurami, návštěvou jacuzzi, či páry. Využít můžete služeb hotelové prádelny. Veřejné prostory disponují bezdrátové připojení k internetu.

Zábava a sport

Hotelový bazén, relaxace formou, návštěvy masáží, jacuzzi, páry

Stravování

Snídaně

Vybavení pokoje

Pohodlně zařízené pokoje v romantické bílé a moderním duchu, sprcha, televize, župan, všechny pokoje nabízí malebný nekonečný výhled na azurově modré moře

Internetové stránky hotelu: www.chromata-santorini.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 69 termínů

Celkem 69 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000