crosssearch

Caldera's Dolphin

Řecko, Santorini

Caldera´s Dolphin Suites se nachází na útesu obce Megalochori. Nabízí panoramatický výhled na Santorini Caldera, sopku a západ slunce. Hlavní město Fira je vzdáleno cca 6 Km. Oblast Magalochori, ve které hotel situován, je jedna z tradičních vesnic Santorini. Skloubí tradiční...

Konečná cena za osobu od: 33 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Caldera´s Dolphin Suites se nachází na útesu obce Megalochori. Nabízí panoramatický výhled na Santorini Caldera, sopku a západ slunce. Hlavní město Fira je vzdáleno cca 6 Km. Oblast Magalochori, ve které hotel situován, je jedna z tradičních vesnic Santorini. Skloubí tradiční bílé domky a Egejskou kulturou a strmých uličkách směrem k náměstí najdete tradiční taverny, kde můžete ochutnat místní speciality.

Vybavení hotelu:

Hotel disponuje 24 hodinovou recepcí, restaurací (otevřena od 12:30-22:30), terasou s bazénem a slunečníky, barem u bazénu (otevřen od 11:00- 23:00), parkoviště (zdarma), Wi-Fi připojení ve všech prostorách hotelu a Spa. Hotel také nabízí klientům možnost využít bezplatný shuttle bus na pláž Perissa nebo do hlavní města Fira.

Pláž a plážový servis:

Červená pláž je vzdálena cca 3 km. V okolí se také nachází pláž Perivolos.

Stravování:

Snídaně.

Vybavení pokoje:

Hotel nabízí hostům ubytování v 13ti krásných pokojích. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, telefon, vysoušeč vlasů, kávový a čajový set, koupelna se sociálním zařízením, balkon nebo terasa. Superior pokoje jsou umístěny ve vyšším patře. Jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, kuchyňkou s mini ledničkou, klimatizací, telefonem, vysoušečem vlasů, kávový a čajový set. Junior pokoje mají dvě místnosti. Jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, kuchyňkou s mini ledničkou, klimatizací, TV, telefonem, vysoušečem vlasů, kávovým a čajovým setem a balkonem. Pokoj se dvěma ložnicemi jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, kuchyňkou s mini ledničkou, klimatizací, TV, telefonem, vysoušečem vlasů, kávovým a čajovým setem a balkonem.

Služby za poplatek:

Spa služby, Wi-Fi připojení. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 29 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000