crosssearch

Avaton Resort & Spa

Řecko, Santorini (zobrazit na mapě) mapa

Hotel pouze pro dospělé - od 16 let. Překrásný výhled na vulkanický kráter a západ slunce. Pokoje s přímým vstupem do bazénu.

Konečná cena za osobu od: 51 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Hotel pouze pro dospělé -  děti od 16 let. Překrásný výhled na vulkanický kráter a západ slunce. Pokoje s přímým vstupem do bazénu.

Poloha

v letovisku Imerovigli, letoviska Fira cca 2 km. Zastávka autobusu cca 250 m. Přístav Athinio cca 13 km. Letiště cca 7 km.

Vybavení

9 pokojů, restaurace, snídaňová místnost, kafé bar, bazén, malá terasa na opalovaní, vyhřívaný vnitřní bazén ve wellness části. Lehátka, osušky a slunečníky u venkovního bazénu.

Ubytování

superior pokoje (A2A/A3A): fén, trezor, hudební kanál, posezení, telefon, minibar (za poplatek), satelitní TV, klimatizace, pantofle, župan, WC, sprcha, terasa s výhledem na moře. Denně lahev minerální vody zdarma. Deluxe pokoje (A2B/A3B): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak jako A2A. Suite (A2C): 1 hodina ošetření nebo 1 hodina masáže, balkon s vířivkou, výhled na moře, jinak jako A2A. Suite (A2D/A3D): ložnice a obývací pokoj, balkon s vířivkou, výhled na moře, jinak jako A2A.

Stravování

snídaně. A-la-carte snídaně servírovaná na pokoji nebo ve snídaňové místnosti.

Sport/aktivity

možnosti v okolí.

Internet

WiFi v okolí bazénu.

Wellness

vířivka, parní lázeň, sauna. Za poplatek: ošetření hlavy a těla, masáže.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 29 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000