crosssearch

Nově renovovaný hotel ve stylu tradiční kykladské architektury leží pouhých 30 m od krásné písečně-oblázkové pláže v centru letoviska Kamari (Řecko, Santorini).

Konečná cena za osobu od: 13 657 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Nově renovovaný hotel ve stylu tradiční kykladské architektury leží pouhých 30 m od krásné písečně-oblázkové pláže v centru letoviska Kamari (Řecko, Santorini). Hostům je k dispozici recepce, Wi-Fi připojení v celém hotelu zdarma, jídelna, kde se podávají snídaně a pool bar. Odpočívat můžete u bazénu nebo na krásně široké pláži, slunečníky a lehátka jsou zdarma. V okolí naleznete taverny, restaurace, bary i obchůdky s tradičními výrobky a suvenýry. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou v živějším letovisku s možností nákupů a výletů za krásami tohoto jedinečného ostrova.

Ubytování

Pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace, TV/SAT, telefon, Wi-Fi, sejf, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně: Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení servírovaných obědů nebo večeří (předkrm, hlavní chod a dezert) ve vyhlášené restauraci přímo na pláži.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 112 termínů

Celkem 112 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000