crosssearch

Aressana SPA Hotel & Suites

Řecko, Santorini (zobrazit na mapě) mapa

Pětihvězdičkový designový hotel Aressana SPA Hotel & Suites se nachází přímo v centru hlavního města Thira. Nabízí romantický pobyt v elegantním prostředí s vysokou úrovní služeb odpovídajících zařazení do Small Luxery Hotels of the World. Zastávka autobusové linky pro spojení...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Pětihvězdičkový designový hotel Aressana SPA Hotel & Suites se nachází přímo v centru hlavního města Thira. Nabízí romantický pobyt v elegantním prostředí s vysokou úrovní služeb odpovídajících zařazení do Small Luxery Hotels of the World. Zastávka autobusové linky pro spojení s letovisky u pláží je v dosahu 100 metrů.

Vybavení hotelu:

Sladkovodní bazén s lehátky, slunečníky a plátěnými přístřešky a snack bar. V nejbližším okolí hotelu je řada taveren, kaváren a obchůdků.

Ubytování:

Klimatizované dvoulůžkové pokoje a suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, balkón, malá terasa nebo patio.

Popisy pokojů:

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ klasik (v úrovni zahrady) Rozloha 17 m² umístění v nejnižším patře hotelu na úrovni zahrady, max. obsazenost 2 osoby DVOULŮŽKOVÝ POKOJ superior s balkónem Interiér 17 m² umístění ve vyšší úrovni hotelu, max. obsazenost 2 osoby Junior suita ( v úrovni zahrady) Interiér 30 m² umístění v nižším patře na úrovni zahrady, oddělená ložnice s dvoulůžkem a obývací část s rozkládací pohovkou, maximální obsazenost 4 osoby, kvůli omezenému soukromí nikoli 2 páry Suita v patře Interiér 30 m², ve vyšší úrovni hotelu, nejlepší pokoje hotelu s výhledem na moře a městečko, maximální obsazenost 4 osoby, nikoli 2 páry kvůli omezenému soukromí

Stravování:

snídaně

Relaxace & Wellness:

Spa centrum hotelu Aressana SPA Hotel & Suites poskytuje nejrůznější relaxační terapie a balíčky pro páry.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000