crosssearch

Menší rodinný hotel postavený v tradičním kykladském stylu se nachází pouhých 50 m od pláže, v klidnější části Kamari, v blízkosti centra letoviska. Příjemný hotel má několik výhod - pohodlné ubytování, blízkost pláže i večerní zábavy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Velice výhodná poloha hotelu Anemones ho předurčuje ke strávení té pravé dovolené. Hotel naleznete v blízkosti písečné pláže letoviska Kamari. Taktéž centrum střediska Kamari se nachází v blízkosti hotelu. Obchody, bary, restaurace čilý noční život je k dosažení během několika málo minut.

Vybavení hotelu

Menší hotel s přátelskou atmosférou postavený v tradičním ostrovním stylu je rozdělen do součástí s příjemným okolím. Vybaven je recepcí, TV místností, menší restaurací kde se podávají snídaně, bazénem se sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma. Na recepci je možnost pronájmu trezorů za poplatek. Internetové připojéní Wi-Fi zdarma.

Vybavení pokoje

Všech 23 pokojů některé s možností přistýlky hotelu Anemones je vybaveno vlastním příslušenstvím. Klimatizací, telefonem, menší ledničkou, trezorem (za příplatek na místě). Každý z pokojů má vlastní balkon nebo terasu. Ineternetové Wi-Fi připojení na pokojích zdarma (upozorňujeme na proměnlivou kvalitu wi-fi připojení v návaznosti na charakter budovy a umístění pokojů)

Stravování

snídaně, možnost dokoupení večeří.

Náš názor

přátelský hotel pro nenáročné návštěvníky ostrova Santorini
Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000