crosssearch

Alitana Boutique je jednou z novinek zařazených na léto 2016, kterou jsme vybrali z důvodu oblíbenosti tohoto typu a stylu ubytování - typická kykladská architektura, přírodní materiály, prostředí ladící s celkovým charakterem ostrovního koloritu. Můžeme doporučit i...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Alitana Boutique je jednou z novinek zařazených na léto 2016, kterou jsme vybrali z důvodu oblíbenosti tohoto typu a stylu ubytování - typická kykladská architektura, přírodní materiály, prostředí ladící s celkovým charakterem ostrovního koloritu. Můžeme doporučit i náročnějším klientům.

Poloha:

komplex je vzdálen jen 150 m od hlavní pobřežní promenády, tedy i od pláže. Nachází se mezi promenádou a silnicí vedoucí do centra Kamari. Obchody, restaurace a kavárny tedy najdete po obou stranách. Přitom je Alitana v klidnější uličce, dále od ruchu. 50 m od hotelu je autobusová zastávka, 100 m od hotelu je parkoviště.  Večeře si můžete připlatit v kvalitní restauraci Atmosphere na promenádě. 

Vybavení:

recepce, místnost s TV, bazén a dětský bazén s lehátky a slunečníky, bar u bazénu. Snídaně se mohou podávat uvnitř hotelu nebo u bazénu.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži.

Pro děti:

dětský bazének.

Ubytování:

všech 40 pokojů je klimatizovaných a vybavených koupelnou se sprchou a WC, SAT/TV, ledničkou, trezorem, balkonem či terasou. 2lůžkový  pokoj bez možnosti přistýlky ve sníženém přízemí je za zvýhodněnou cenu. Standardní pokoj může být až pro 3 dosp. os. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

Stravování:

Snídaně: rozšířené kontinentální formou bufetu

snídaně (večeře a příplatek)

Večeře: výběr z menu v nedaleké restauraci (za příplatek)

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000