crosssearch

Alia Hotel je malý útulný hotel rozlehlý v zahradě, který se nachází přímo v klidném městě Kamari. Z hotelu je krásný výhled na bílé domky s modrými střechami a rozlehlé moře. Pláž se nachází 500 m od hotelu a v docházkové vzdálenosti jsou restaurace, bary, obchody a taverny....

Konečná cena za osobu od: 14 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Alia Hotel

je malý útulný hotel rozlehlý v zahradě, který se nachází přímo v klidném městě Kamari. Z hotelu je krásný výhled na bílé domky s modrými střechami a rozlehlé moře. Pláž se nachází 500 m od hotelu a v docházkové vzdálenosti jsou restaurace, bary, obchody a taverny. Tento komfortní hotel je vhodný pro rodiny s dětmi a pro páry.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí možnost ubytování v několika dvoulůžkových pokojích a studiích. Hotel je vybaven 24 hodinovou recepcí, venkovním bazénem s lehátky a slunečníky, barem, parkování u hotelu, Wi-fi a internetovým koutkem.

Sport a zábava

Tenisový kurt (za poplatek).

Pláž a plážový servis

Pláž se nachází 500 m od hotelu.

Stravování

Polopenze.

Vybavení pokoje

v hotelu se nachází dvoulůžkové pokoje a nebo studia s výhledem do okolí a nebo na moře. Pokoje jsou vybaveny klimatizací (za poplatek), telefonem, Wi-fi, trezorem, vysoušečem vlasů, ledničkou a balkonem nebo terasou.

Internetoé stránky hotelu  

www.aliasantorini.com


 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 27 termínů

Celkem 27 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000