crosssearch

Hotel Afroessa je situován na kamenitém svahu v oblasti Kaldera, asi 2 km od Firy. Nabízí dech beroucí výhled na moře a pozůstatky vulkánu. V roce 1998 byl resort renovován, nyní je velmi vkusně zařízen. Od mezinárodního letiště je hotel vzdálen cca 10 km, od přístavu asi 11 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

4* hotel Afroessa je situován na kamenitém svahu v oblasti Kaldera, asi 2 km od Firy. Nabízí dech beroucí výhled na moře a pozůstatky vulkánu. V roce 1998 byl resort renovován, nyní je velmi vkusně zařízen. Od mezinárodního letiště je hotel vzdálen cca 10 km, od přístavu asi 11 km.

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici dvanáctihodinová recepce, bar, parkoviště či půjčení aut nebo kol. V celém areálu je internetové připojení zdarma. Hosté mohou využít krásný udržovaný venkovní bazén nebo navštívit kurzy potápění. Ručníky jsou u bazénu zdarma.

Vybavení pokojů

V nabídce je 10 prostorných, moderně zařízených studií několika kategorií: Standard Studio s balkonem či přímým přístupem k bazénu, Standard Deluxe s útulným obývacím pokojem a Double, taktéž s obývacím pokojem. Všechny (kromě určitých Standard Studií) disponují balkonem s výhledem na pozůstatky vulkánu. Každý je standardně vybaven koupelnou s WC, kuchyní, vysoušečem vlasů, klimatizací/topením, TV, telefonem, trezorem, mini hifi věží a venkovním nábytkem. Na vyžádání je možné půjčit si laptop.

Stravování

vlastní, možnost kontinentální snídaně za příplatek na místě

Internetové stránky hotelu: www.afroessa.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000