crosssearch

Abbysanto Suites and Spa

Řecko, Santorini

Abbyssanto Suites & Spa je postaven v duchu tradiční architektury s jednoduchými čistými prvky. Nachází se v romantickém městečku Imerovigli ve výšce 343 metrů nad mořem. Z tohoto malebného městečka se klientům nabízí dechberoucí výhled na západy slunce. Hotel se nachází 1 km...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Abbyssanto Suites & Spa je postaven v duchu tradiční architektury s jednoduchými čistými prvky. Nachází se v romantickém městečku Imerovigli ve výšce 343 metrů nad mořem. Z tohoto malebného městečka se klientům nabízí dechberoucí výhled na západy slunce. Hotel se nachází 1 km od Firostefani v sousedství města Fira. V okolí hotelu je krásný hotel Sv. Jíří, od kterého se Vám naskytne hezký výhled na Canderu a sopečné ostrovy Palea a Nea Kameni. Tento hotel je vhodný pro novomanžele, páry a klienty, kteří si chtějí užít klidnou romantickou dovolenou.

Vybavení hotelu:

Hotel je vyben recepcí (8:00- 21:00),Wi-Fi připojením (zdarma), trezorem, prádelnou, auto půjčovnou, spa a parkovištěm.

Sport a zábava:

Pěší turistika, historická architektura ve městě Imerovigli.

Stravování:

Snídaně je podávána od 8:00- 11:00.

Vybavení pokoje:

Abbyssanto Suites & Spa klientům nabízí ubytování ve studiích a apartmánech s klimatizací, telefonem, televizí, mini barem, trezorem, ledničkou, koupelnou, Wi-Fi připojením a balkonem s výhledem na Calderu. Pokoje jsou uklízeny každý den.

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000