crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Sofia

Řecko, Samos (zobrazit na mapě) mapa

Klasický, nově rekonstruovaný hotel Sofia s přátelskou atmosférou se nachází v pěkné zahradě v letovisku Votsalakia (popisek letoviska na straně 86) nedaleko centra, kde najdete velké množství taveren, restaurací, barů a obchůdků se suvenýry. Hotel je vzdálen pouze 100 m od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sofia Hotel

Klasický, nově rekonstruovaný hotel s přátelskou atmosférou se nachází v pěkné zahradě v letovisku Votsalakia (popisek letoviska na straně 86) nedaleko centra, kde najdete velké množství taveren, restaurací, barů a obchůdků se suvenýry. Hotel je vzdálen pouze 100 m od pláže. Dosud není letovisko přeplněno velkou masou turistů, ale nabízí vše, co si může člověk na své dovolené přát. Transfer trvá cca 90 minut.

VYBAVENÍ

Hotel nabízí mimo příjemné atmosféry klasického letního hotelu s pěknou zahradou také recepci s možností pronájmu sejfu (za poplatek), pool bar (otevřený od 10 h dopoledne), venkovní TV část u baru, bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), vnitřní i venkovní část restaurace k podávání snídaní.

UBYTOVÁNÍ

Klasické dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha + WC), ledničkou, klimatizací (za poplatek 6 EUR/pokoj/den), TV, telefonem, balkónem nebo terasou.

STRAVOVÁNÍ

Rozšířená kontinentální snídaně. Možnost dokupení stravování v místních tavernách a restauracích nebo u průvodce.

PLÁŽ

Dlouhá, krásná písčito-oblázková pláž je od hotelu vzdálena cca 100 m, přes pobřežní komunikaci. Pláž je v letovisku velmi členitá a nabízí části písečné s kamínky či s oblázky. Široká nabídka vodních sportů an pláži, lehátka a slunečníky na pláži - vše za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000