crosssearch

Sirena

Řecko, Samos

Poloha: Nový apartmánový resort s nádhernou polohou pod úpatím pohoří Kerkis se nachází na jihozápadě ostrova, necelých 400 metrů od dlouhé písčito-oblázkové pláže. Byl vybudován ve stylu typické místní vesnice a je obklopený olivovníky. V dosahu 200 metrů se nachází...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
Nový apartmánový resort s nádhernou polohou pod úpatím pohoří Kerkis se nachází na jihozápadě ostrova, necelých 400 metrů od dlouhé písčito-oblázkové pláže. Byl vybudován ve stylu typické místní vesnice a je obklopený olivovníky. V dosahu 200 metrů se nachází tradiční taverny a obchůdky se zbožím denní potřeby.

Vybavení:

Velký sladkovodní bazén a dětský bazén s pool barem, u něhož jsou lehátka a slunečníky zdarma, na pláži za poplatek. K vybavení patří snack bar, tělocvična, herna, stolní tenis, dětské hřiště, televizní místnost a internetový koutek. V objektu jsou k dispozici i bezbariérové pokoje.

Ubytování:
Studia pro 2-4 osoby jsou klimatizovaná. Mají obývací ložnici se satelitní televizí a hudebním kanálem, kuchyňský kout, koupelnu se sprchou, WC a vysoušečem vlasů, trezor a balkon nebo terasu. Jsou vhodná pro ubytování 2 dospělých osob a dvou dětí. Pronájem dětské postýlky za poplatek.
Apartmány pro 3-4 osoby jsou klimatizované. Mají obývací ložnici se satelitní televizí a hudebním kanálem, kuchyňský kout, oddělenou ložnici pro dvě osoby, koupelnu se sprchou, WC a vysoušečem vlasů, trezor a balkon nebo terasu. Jsou vhodná pro ubytování 2 dospělých osob a dvou dětí anebo 3 dospělých osob a dítěte. Pronájem dětské postýlky za poplatek.

Stravování:

Rozšířené kontinentální snídaně.

Léčebné a relaxační pobyty:
Spa centrum s krytým bazénem, vířivkou a saunou nabízí výběr relaxačních masáží a dalších kosmetických služeb.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000