crosssearch

Hotel stojí ve svahu bezprostředně nad krásnou pláží Gagou na sever od hlavního města Samos. Na oblázkovou pláž se dostanete po schodech. Pláž je chráněná před poryvy větru a tak koupání je zde nádherné a voda neuvěřitelně modrá. Snadná dostupnost hlavního města je bezesporu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 

Poloha Hotelu

hotel stojí ve svahu bezprostředně nad krásnou pláží Gagou na sever od hlavního města Samos. Na oblázkovou pláž se dostanete po schodech. Pláž je chráněná před poryvy větru a tak koupání je zde nádherné a voda neuvěřitelně modrá. Snadná dostupnost hlavního města je bezesporu velkou výhodou. Příjemnou procházkou podél pobřeží dojdete do centra města ani ne za 20 minut (cca 1,3km). Můžete použít i místní dopravu.

Ubytování

hotelové pokoje jsou prostorné, 2lůžkové pokoje mají kromě velkého manželského lůžka ještě pohodlný rozkládací gauč, kde se může vyspat ještě další osoba. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, klimatizací (v ceně pouze 1.7. - 31.8., jinak za příplatek), telefonem, rádiem, TV/SAT. Z prostorných balkónů je krásný výhled na moře.

Vybavení Hotelu

V hotelu je recepce, bar, prostorná terasa s úchvatným výhledem na moře, vnitřní restaurace, počítačový koutek s připojením na internet. V recepci si můžete pronajmout sejf. Na pláži pod hotelem si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Na stojanech slunečníků je zařízení, kterým přivoláte obsluhu a můžete si objednat občerstvení.

Stravování

rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu. Večeře s bohatým salátovým bufetem, hlavními jídly (výběr ze 3 jídel) a dezertem jsou podávány formou bufetu.

Hodnocení

kvalitní ubytování za dobrou cenu s vynikající polohou přímo nad pláží a s úžasným výhledem na moře.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000