crosssearch

Protheas

Řecko, Samos

Tento komfortní hotel je situován přímo u moře, přibližně 2 km od městečka Pythagorion. Celý areál je poměrně rozsáhlý, leží na mírném svahu, je tvořen hlavní budovou a množstvím menších, terasovitě stavěných budov. Hotel zajišťuje několikrát denně spojení minibusem do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pláž:
Hotel je přímo u oblázkovo-písečné pláže. Na pláži u hotelu jsou sprchy, WC i plážový bar, možnost zapůjčení láhátek a slunečníků.

Poloha:

Tento komfortní hotel je situován přímo u moře, přibližně 2 km od městečka Pythagorion. Celý areál je poměrně rozsáhlý, leží na mírném svahu, je tvořen hlavní budovou a množstvím menších, terasovitě stavěných budov. Hotel zajišťuje několikrát denně spojení minibusem do Pythagorionu.

Stravování:
Polopenze - snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře servírované (výběr ze dvou jídel), salátový bufet.

Ubytování:
Luxusní prostorné pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana,WC), vysoušečem vlasů, TV/SAT, telefonem, lednicí a klimatizací. Všechny balkony jsou situované směrem k moři. Možnost až dvou přistýlek (přistýlky jen pro děti).

Vybavení:
V hotelu je vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, lobby bar, minimarket. Hotel nabízí bohaté možnosti sportovního vyžití - fitness centrum, volejbal, stolní tenis, tenis. Dále je v komplexu konferenční centrum, taverna, bar u bazénu, bazén se sladkou vodou. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici zdarma. Příležitostně hotel pořádá animační a zábavní programy. Služby za poplatek: trezor v recepci, sauna, masáže, osvětlení na tenisovém kurtu, internet, možnost připojení k internetu na pokoji, lehátka a slunečníky na pláži.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000