crosssearch

Nejkvalitnější hotel na ostrově Samos. Krásná poloha nad pláží, klidné prostředí, vynikající služby hotelu, výborná strava - to vše je zárukou příjemně strávené dovolené.

Konečná cena za osobu od: 19 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje s 1-2 přistýlkami (2 přistýlky jen pro děti) mají koupelnu/ WC, SAT/TV, telefon, ledničku, trezor, fén, plážové ručníky a balkon nebo terasu. Všechny balkony jsou situovány směrem k moři.

Poloha Hotelu

hotelový komplex je situován přímo u moře, cca 3 km od městečka Pythagorion. Celý areál je poměrně rozsáhlý, leží ve svahu, je tvořen hlavní budovou a množstvím menších terasovitě stavěných budov. Pod hotelem se nacházejí dvě menší pláže. Hotel zajišťuje ráno a večer spojení minibusem do Pythagorionu.

Pláž

u oblázkovo-písčité pláže

Vybavení Hotelu

hotelový areál nabízí vstupní halu s recepcí, 3 restaurace, 3 bary, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláží zdarma, připojení na internet (WiFi v oblasti recepce, s vlastním PC zdarma), internetový kout, konferenční místnost, lázeňské centrum Adam & Eve (vnitřní bazén, jacuzzi, kadeřnictví, masáže, fitness), obchod, tenisové a volejbalové hřiště, příležitostné animační a zábavní programy.

Služby za poplatek

minibar, sauna, masáže, osvětlení na tenisovém kurtu, internet (recepce), služby lázeňského centra za poplatek na místě.

Stravování

Snídaně: bufetové
Večeře: předkrmy, saláty a dezerty formou bufetu, hlavní jídlo servírované

Děti

dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 846 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000