crosssearch

Nové moderní vilky Platanaki stojí ve svahu nad pláží Platanaki. Na pláž se dostanete velmi rychle jen za pár minut, projdete-li zahradou a pak použijete schodiště. První možnost stravování je na pláži. Další taverna je na pláži Kerveli, vzdálené asi 15 minut chůze. Tam je...

Konečná cena za osobu od: 22 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Platanaki

2 - 5 lůžek
vlastní stravování

Poloha: nové moderní vilky stojí ve svahu nad pláží Platanaki. Na pláž se dostanete velmi rychle jen za pár minut, projdete-li zahradou a pak použijete schodiště. První možnost stravování je na pláži. Další taverna je na pláži Kerveli, vzdálené asi 15 minut chůze. Tam je také i malý obchod.

Ubytování: Vilka Orange: v 1. patře je apartmán s krásným prostorným balkónem, odkud je nádherný výhled na moře. V přízemí je apartmán s velkou terasou, odkud je také výhled na moře. Oba apartmány mají vlastní vchod a mohou se pronajímat i samostatně. Apartmány mají 1 ložnici s manželským lůžkem, obývací kuchyň (včetně ledničky, elektrického vařiče, základního nádobí a kávovaru), kde je rozkládací gauč (pro 1 dospělého nebo 2 děti), sprchu, WC, klimatizaci, TV/SAT, žehličku a fén.

Vilka Green: vilka má 2 ložnice, 1. ložnice má manželskou postel a 2. ložnice má 2 lůžka. V obývací kuchyni je rozkládací gauč (pro 1 dítě do 10 let). Ve vile je dobře vybavená kuchyň (včetně ledničky, elektrického vařiče, základního nádobí a kávovaru), prostorná koupelna se sprchou, WC, klimatizace, TV/SAT, žehlička a fén. Z velké prostorné terasy je nádherný výhled na moře.

Vilka Yellow: vilka má 1 ložnici s manželskou postelí a obývací část s rozkládacím gaučem (pro 1 dospělého nebo 2 děti). Ve vilce je dobře vybavená kuchyň (včetně ledničky, elektrického vařiče, základního nádobí a kávovaru), koupelna se sprchou, WC, klimatizace, TV/SAT, žehlička a fén. Z prostorné terasy je krásný výhled na moře.

Hodnocení: doporučujeme všem, kteří milují život v přírodě a rádi objevují nová místa. Je to opravdu kouzelné místo, kde si budete moci užívat krásného koupání a zároveň v pronajatém dopravním prostředku objevovat velmi zajímavé okolí s dalšími krásnými plážemi a blízkými kláštery. Velkou výhodou je značná dávka soukromí.

Vzdálenost od pláže: cca 50 - 120 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 26 termínů

Celkem 26 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000