crosssearch

Penzion Sunrise

Řecko, Samos (zobrazit na mapě) mapa

Obrázek není k dispozici

Penzion se nachází cca 100 m od oblázkové pláže a také je cca 100 m vzdálen od místního centra letoviska Ireon. Zde naleznete obchody, restaurace a typické rybí restaurace. Bývalá rybářská vesnice Ireon je obklopená olivovými háji a vinicemi. Zastávka autobusu do letovisek...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

penzion se nachází cca 100 m od oblázkové pláže a také je cca 100 m vzdálen od místního centra letoviska Ireon. Zde naleznete obchody, restaurace a typické rybí restaurace. Bývalá rybářská vesnice Ireon je obklopená olivovými háji a vinicemi. Zastávka autobusu do letovisek Pythagorion a Samos cca 150 m od hotelu.

Vybavení

penzion disponuje 25 pokoji a je postaven v typické ostrovní architektuře a disponuje přijímací halou s recepcí (trezory k pronajmutí), internetovým koutkem (zdarma), barem s pěknou terasou a koutkem s TV. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén s barem u bazénu a opalovací terasa. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (2A): jednoduše zařízené pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, radiem, minibarem (za poplatek), klimatizací (za poplatek) a balkonem.

Stravování

snídaně formou bufetových stolů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000